Strona główna Najnowsze Mars Tomorrow Gra

Mars Tomorrow Gra

0
178
mars tomorrow gra mars is cool
mars tomorrow gra mars is cool

Mars Tomorrow – Przedstawiamy nową grę online dla miłośników czerwonej planety!

 

Życie na Marsie

Mars jest znany jako Czerwona Planeta. Ale to się zmieni na Mars Tomorrow. Ludzie zamieszkiwali niegdyś wrogo nastawioną do życia planetę i zadbali o przekształcenie jej w zielone i nadające się do zamieszkania miejsce. Poprzez terraformowanie Mars staje się planetą dla nowych Marsjan.

 

Od czerwonego do zielonego

W grze Mars Tomorrow twoim celem jest kolonizowanie planety w celu przekształcenia jej w zieloną planetę. Gracz wciela się w rolę dzielnego kolonisty. Ponieważ Ziemia nie nadaje się do zamieszkania, gracz musi spróbować szczęścia jako Marsjanin. Projekt osadniczy nazywa się Mars Tomorrow i jest początkiem operacji “Life on Mars” i pozwala rozpocząć kolonizację Marsa z innymi nowymi Marsjanami.

 

Narodziny własnej kolonii

Jednak ogólne warunki życia rzadko spotyka się na Marsie. Czerwona planeta wydaje się ponura i sucha – nawet trawa nie rośnie na ponurych pustkowiach. Na początku misji musisz zebrać zasoby, które są pilnie potrzebne do kolonizacji Marsa. Należą do nich woda, tlen i dwutlenek węgla. Po wykonaniu tej czynności wszystkie surowce są wykorzystywane do produkcji ważnych produktów. Mars Rovers dbają o transport do kolonii, która z czasem będzie rosła. Gdy twoja kolonia rośnie, coraz więcej ludzi decyduje się osiedlić na Marsie. Nowi mieszkańcy kolonii pomagają w powiększeniu kolonii i wkrótce powstanie prężna gospodarka. Gdy gospodarka rośnie, emitowane są gazy cieplarniane, tworząc atmosferę podobną do Ziemi. Powstające chmury, deszcze, rzeki, jeziora i glony umożliwiają transformację dawnej czerwonej do zielonej planety.

mars tomorrow gra mars is cool 2
źródło obrazu/ https://mars-tomorrow.com/index-en.html

Prosperująca gospodarka

Na pierwszy rzut oka Mars Tomorrow pojawia się jako prosta gra budowlana. Jednak wraz z rosnącą populacją pojawia się znaczny wzrost wyzwań związanych z symulacyjną częścią gry. Wszystkie zadania muszą być skoordynowane, aby gospodarka nie zapadła się i można było zapewnić przetrwanie ludności. Gdy Mars Rover przyniósł zasoby do kolonii, przeprowadza się terraformowanie. Im większa populacja, tym więcej zasobów jest potrzebnych. Gracz ma do czynienia z pytaniem: Jak opanować zarówno trudności ekonomiczne, jak i środowiskowe. Na początku każdy Marsjanin kontroluje tylko kilka Mars Rovers, które można poprawić za pomocą “wtyczek”. Sam Mars zmienia się co dziesięć dni, więc gracz musi stawić czoła wielu nowym wyzwaniom. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje osiem faz, które ostatecznie nadają planecie zielony wygląd i umożliwiają warunki ziemskie na Marsie. W każdej fazie istnieje również nowy typ pojazdu.

 

Razem dla lepszego życia

Życie na Marsie nie zostało zaprojektowane przez samego gracza, ale wraz z kilkoma graczami, aby doświadczyć i cieszyć się grą razem, co sprawia, że ​​gra jest bardzo komunikatywna. Niektóre zasoby dostarczają graczowi punktów Terra. Pod koniec rundy zostaną porównane z punktami innych graczy. Gracz z najwyższym wynikiem punktowym Terra wygrywa rundę. Jednak nie tylko zwycięzca rundy otrzymuje upominek. Najlepsi gracze w każdej rundzie będą mogli wygrać Tritium, który zostanie dodany bezpośrednio na ich konto na początku nowej rundy. W świecie Mars Tomorrow Tryt jest ostatecznie wykorzystywany do kupowania kont osadników, wtyczek i wielu innych. Wszystkie rundy w trybie “Free to Play” są wolne od przemocy.

Więcej na temat Mars Tomorrow oraz sama gra tutaj

mars tomorrow gra mars is cool 3
źródło obrazu/ https://mars-tomorrow.com/index-en.html